Junior Siebel fejlesztő

30 fős Siebel csapatunkba keressük junior fejlesztő kollégánkat! Amennyiben szeretnéd tudásod nemzetközi cégek enterprise fejlesztői környezeteiben kamatoztatni, érdekel a fullstack és nem idegen számodra a Javascript, SQL vagy bármilyen alap programozási ismeret, itt a helyed!

Mi jellemzi a mindennapjainkat:

  • Divíziónként kisebb-nagyobb csapatokban dolgozunk
  • az ügyfelekkel közösen tervezünk, majd valósítjuk meg a hozzájuk leginkább fittelő rendszereket
  • erős csapatszellem jellemez minket, sosem leszel egyedül
  • nincs korlátozva a home office, de lassan szeretnénk visszaállni arra, hogy mindenkivel találkozzunk személyesen is legalább heti 2 napot
  • minden héten járunk focizni és a csapatépítőket sem az online térben tartjuk már

Amit Tőled várunk:

  • Javascript alapismeret
  • adatbázis alapismeretek (MySQL, MSSQL vagy Oracle)
  • angol vagy német középfokú nyelvismeret szóban és írásban is
  • lelkiismeretesség és csapatban való munkára képesség.

Plusz pontot jelent, ha:

  • van már tapasztalatod a Siebel fejlesztésben

A feladatai lesznek:

  • Funkciók fejlesztése
  • Kommunikáció az ügyféllel

Amit mi tudunk adni Neked:

  • minden olyan eszközt, ami ahhoz szükséges, hogy hatékonyan tudd végezni a munkádat (pl. laptop, 2 monitor)
  • home office lehetőséget
  • teljes mértékben bejelentett munkaviszonyt
  • emberközpontú, segítőkész csapatot
  • csapatépítők és változatos közös programok (pl. sörkostolás, sportesemények, darts versenyek)
  • változatos, izgalmas projekteket
  • komfortos munkakörnyezetet
  • meetup, konferencia részvételi támogatást
  • céges angol és német nyelvtanulást
  • kafetériaként SZÉP kártyát.

Kezdés: Azonnali

Iroda címe: 1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 2

Pályázati feltételek:

Töltsd ki a formot, vagy küldd el nekünk angol vagy magyar nyelvű önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével az job@evocrm.hu e-mail címre. Amennyiben jelentkezésedet ígéretesnek ítéljük, rövidesen felkeresünk, hogy személyesen is jobban meg tudjuk ismerni egymást!

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx